Tekstil Branda Çuval

Tekstil Branda Çuvalı olarak adlandırılan ve özellikle tekstil firmalarının üretmiş oldukları ürünlerini taşıma esnasında kullanmak İçin tasarlanmış son derece kullanışlı ve ekonomik bir üründür.

Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval
Branda Çuval

Özellikleri arasında uzun süreli dayanıklı olması ve sürtünme ve darbelere karşın koruma görevi yürüten branda taşıma çuvalı, tekstil torbası, tekstil iş taşıma çuvalı olarak da adlandırılan bu ürünler uzun yıllar siz değerli müşterilerimizin ürünlerini koruma görevi üstlenmektedir.

Etkili ve önemli bir görev barındıran ve kullandığınızda mutlaka faydasını göreceğiniz taşıma torbaları birçok alanda kolaylıklarla kullanılabilmektedir.

.

Branda Taşıma Torbası Özellikleri

Taşıma torbası ya da çuvalı olarak da isimlendirilen branda taşıma torbası farklı ebat ve özelliklerde branda gibi dayanıklı malzemelerden üretilen endüstriyel malzemelerdendir. Kervan Tente alanda da siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak işinize uygun ağırlık ve miktarı taşıyabilecek özellikte farklı ebatlarda kaliteli şekilde üretim yapmaktadır. Branda taşıma torbası ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçip ihtiyacınız olanı belirtmeniz yeterli olmaktadır. Taşıma torbalarımızın su ve nemi geçirmemesinin yanında ışığı da geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede tekstile zarar verecek tüm faktörler ortadan kaldırılmaktadır. Her ne kadar tekstil taşıma torbası ismi en çok fabrikalarda kullanılmasından dolayı verilse de tek kullanım alanı tekstil fabrikaları ve tekstil atölyeleriyle sınırlı değildir. Genellikle Oteller , çamaşırhaneler ,hastahaneler, Laundry , ürün depolama , ürün taşıma , ürün saklama gibi birçok alanda kullanım imkânı bulmaktadır. Tekstil çantası olarak taşımada kullanılacağı için ağırlığa ve taşımaya dayanıklı olarak üretilmektedir.

Tekstil Branda Çuval Nasıl Kullanılır ?

  • Tekstil Taşıma Çuvalı ağız kısmı takviyeli ve kuş gözlüdür ip ile çekilerek ağzı büzdürülür ve kapak sayesinde içi görünmez. büyük boy, orta boy veya küçük boy olarak talepleriniz ölçüsünde üretilebilir
  • Yanlara yapılan emniyet taşıma kulpları sayesinde rahat taşıma imkanı sağlamaktadır
  • Orta kısımda bulunan irsaliye cep ile ürünlerinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz
  • Tabanlar çift kattır.sürtünmeye karşı daha uzun süre kullanım sağlar
  • İsterseniz firmanızın logosunu branda çuvalına baskı yaptırıp daha göz alıcı ve kurumsal bir firma olduğunuzu belli edebilirsiniz,
  • Büyük oteller ve çamaşırhanelerde kullanılmasının yanı sıra tekstil atölyeleri ve hastanelerde de bu torbalar kullanım imkânı bulmaktadır.
  • Tekstil çantası olarak taşımada kullanılacağı için ağırlığa ve taşımaya dayanıklı olarak üretilmektedir.
  • Bazı ürünlerin ışık almaması açısından bu tür ürünler ihtiyaç hasıl olduğundan dolayı taşıma brandaları ışık geçirmez özelliği sayesinde tercih edilir.

Tekstil Taşıma Çuvalı Fiyatları Nelerdir ?

KERVAN TENTE olarak hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de tekstil branda çuval üretimi ve satışımızdır. Branda çuvalı fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize fiyat verirken sizlere en ideal fiyatlandırmayı yapacaktır. En rekabetçi sektörde bile sizlerin amacınızı yerine getirmek kaydı ile ve firmamızın uzun süreli dost hane çalışma prensipleri çerçevesinde aynı şekilde devam eden süreçlerde sizlere en uygun maliyetleri sunacaktır. Tekstil Branda Çuval fiyatları Ölçüsüne kalitesine göre değişmektedir. Dolayısıyla sizlere en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın