Win Tente

Win tente pencere tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. Win tente pencerelerde gölge yada estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Win tente kullanım özellikleri bakımından genellikle mağaza ve ofislerde tercih edilen ürünlerdendir. Uzaktan kumandası ile kullanıcıya kolaylık sağlayan bir üründür. Ürünün en dikkat çekici özelliği, eğim açı aralığıdır. 0-175 derece eğim aralığına sahip olan bu ürün ile güneş ışınlarını geliş açısına göre istediğiniz şekilde engelleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde diğer tentelerden farklı olarak her türlü dış cepheye uyum göstermesiyle ön plana çıkar.

Güneş ışınlarının geliş açısına göre win tentenin açısını kendinize göre ayarlayabilir ve gölge ortamının günün saatine göre daha da arttırabilirsiniz.Bu sayede mevsim şartlarının durumuna göre yazın tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

Win Tente
Win Tente
Win Tente
Win Tente

Win Tente Özellikleri Nelerdir?

 • Win Tente Pencere Tentesi Diyebiliriz .Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğinin yanında mekanlara modern bir görüntü de katmaktadır.Modern kasa dizaynı sayesinde tente kapalı konumdayken de az yer kaplar ve estetik bir görünüş sergilemektedir.Bu kaset sistemi iç aksam ve kumaşın korunarak uzun yıllar güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.
 • Alüminyum profiller ve plakalar kullanılmaktadır. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.(RAL kataloğu renkleri; standardı RAL 9016 Beyaz)
 • Kollarındaki yay sayesinde gergin görünüm ve rüzgara karşı mukavemet sağlamaktadır.
 • 0-175 dereceye kadar kademeli ayarlanabilir eğim verilebilmektedir.
 • Sistem uzaktan kumandalı Somfy motor ile desteklenmektedir.
 • Rüzgar ve güneş sensörü ile destekleme özelliği uygulanabilir.

Win Tente Kullanım Alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan win tenteler

 • Konut
 • Ofis
 • işyeri
 • Mağaza
 • Pergole tentelere uygulanmaklar beraber
 • Açık Alanlar
 • Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır. İş yerlerinin özellikle tercih ettiği bu win tente modeli iş yerlerinize ayrı bir görsellik kazandırarak daha zengin göstermesine sebep olmaktadır.

Win Tente Fiyatları

Win Tente sistemlerimiz için sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak tente sisteminin kurulacağı alanı ön analiz yapmamız gerekir.

Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Belirtilen kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Sizlere her ne kadar uygun fiyat teklifi sunsak da; kaliteden asla ödün vermeyiz.

Profesyonel işçilik ile gerçekleştirilecek kurulum, kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Böylelikle sahip olduğunuz alanı rahatlıkla, yılın 12 ayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş, yağmur, dolu, kar ve her türlü hava koşullarında kullanışlı, rahat bir ortam sağlanmış olur.

İşletmenizin verimliliği artar ve uzun yıllar kullanıma uygun modeller sayesinde sürekli olarak masraf yapmanıza gerek yoktur.

Kullanımı kolaydır. Nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın